czwartek, 23 maja 2013

Dunno


Witam :)

Po pierwsze ciesze się, że po tak długiej przerwie nadal o mnie pamiętacie. Ja też o Was pamiętam, ale z braku czasu nie mam możliwości śledzenia Waszych blogów, choć chętnie pooglądałabym cuda jakie tworzycie i zainspirowała się czymś nowym.

Obecnie do połowy czerwca, co weekend (tak, weekend w weekend po 2 dni) siedzę w szkole. Tej pierwszej. Obronę na tej uczelni mam 6 lipca. Na drugiej uczelni muszę 23 czerwca zdać egzamin i w połowie lipca bronię tam drugiego tytułu. W przyszłym tyg. kończę też pisać pracę magisterską, a zostało mi jeszcze troszkę tego.
Także sami widzicie, czasu mało i misie powstają tylko wieczorami, jak już nie mam siły na nic, co wymaga myślenia.

Dziś przedstawiam Wam Dunno - misia którego uszyłam z futerka imitującego wilka. Ten miś, jak i poprzedni, mają ufilcowane przeze mnie noski i myślę, ze wyszło im to na dobre.

Pozdrawiam.
7 komentarzy:

 1. Cudny :) Filcowe noski jak najbardziej pasują. Życzę powodzenia w zakresie zaliczeniowo-obronowym, ale i tak jestem pewna, że pójdzie Ci śpiewająco :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zakochałam się w Twoich misiach!!!!! W każdym jednym! Chylę czoła, cudne są <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Misiek słodki :) Trzymam kciuki za obronę pracy magisterskie.

  OdpowiedzUsuń
 4. hohoho czyli nie tylko ja mam dwie obrony w najbliższym czasie?:D licencjat-21 czerwca, magisterka-25 czerwca:D łączę się w bólu i nędzy! podziwiam misiaki, cudne są:) zapraszam przy okazji do mnie na słodką biżu:) pozdrówki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja obrony juz mam za sobą wiec życzę powodzenia :). Nowe noski są super-wyglądają naturalniej :).
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

dziękuję <3